Květen 2018

Neaktivnost

27. května 2018 v 14:40 | J. |  Deníček
Čau krásky,

tak jsem po měsíci zase zpátky.
Důvodem mé absence bylo to, že jsem to nějak s jídlem nezvládala. Hodně jsem měla přežery a hodně jsem zlenivěla ve cvičení. Váhu si sice držím pořád na 68kg, ale mrzí mě, že jsem nezhubla nic. V květnu jsem taky měla narozeniny a další 2 kamarádky měly narozeniny, takže to byly samý oslavy, jídlo a alkohol.

Jinak novinky u mě? Asi to, že jsem si našla práci na hpp v mezinárodní firmě a už se těším, až od 1.7. nastoupím a posunu se z života brigád do světa "dospěláků" :D

Jednu brigádku si stále nechám a budu tam docházet přes prázdniny 2x v měsíci (soboty) a pak od září 1x do měsíce na sobotu. Je tam za směnu tisícovka...a ta se nikdy neztratí přece.

S jídlem jsem našla nějak způsob, jak to jde. Když mám den, kdy jím víc nebo se přejídám, tak se takhle "přejím" v určitou hodinu a pak nejím několik hodin. Říká se tomu myslím přerušované hladovění. Díky tomu nepřibírám. A jinak ve dnech, kdy mou mysl nepohání chutě na všechno, tak jím hooodně střídmě. Někdy je to 800kcal a jindy jen 300kcal.

Ke cvičení se ale přemlouvám, tak to se snad zlepší.

Jinak večer zkusím udělat nový kabátek blogu, tak snad se bude líbit. Určitě se mi ozvěte holky.

Od teď se budu snažit být aktivní 4x týdně. Budu teď psát spíš články a jídelníčky přidám na ukázku třeba 2x týdně.

Držte se a mějte se zatím krásně.

Vaše J.